raty
PADI OPEN WATER DIVER

Open Water Diver  i Junior Open Water Diver


Jest to pełny podstawowy kurs nurkowy uprawniający do samodzielnego partnerskiego nurkowania na wodach otwartych.

Podczas kursu poznasz zasady nurkowania w pełnym ekwipunku nurkowym, dowiesz się w jaki sposób funkcjonuje i jak obsługiwać profesjonalny sprzęt do nurkowania. Przede wszystkim jednak przeżyjesz wspaniałą przygodę w miłym towarzystwie i pod okiem doświadczonego instruktora. Nauczysz się nurkować tak, aby każde zanurzenie było bezpieczne i zgodne z planem nurkowym.

Po zakończeniu kursu wydawany jest międzynarodowy certyfikat PADI Open Water Diver uznawany we wszystkich bazach nurkowych na świecie. Upoważniający do nurkowania do głębokości 18 metrów na wodach otwartych (Junior Open Water Diver w wieku 10 lat - maksymalna głębokość 12 metrów)

Wymagania wstępne - Aby przystąpić do kursu OWD musisz mieć ukończone 15 lat (10 lat dla kursu Junior OWD), posiadać podstawową umiejętność pływania, być zdrowym. Wymagane jest również zaświadczenie lekarskie (lekarz pierwszego kontaktu) o braku przeciwwskazań do uprawiania nurkowania.

Program :

MINIMUM KTÓRE TRZEBA ZALICZYĆ 


- wykłady teoretyczne
- 5 h w warunkach basenopodobnych 
- 4 nurkowania w wodach otwartych (minimum 4 nurkowania, dodatkowe nurkowania to koszt wypożyczenia sprzętu i butli       reszta bezpłatnie  )

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ  - ZADZWOŃ  513 174 711