raty
 Uprząż XDEEP Side Mount Stealth 2.0 Powiększ

Uprząż XDEEP Side Mount Stealth 2.0  

Rewolucyjny system Stealth 2.0 daje ogromne możliwości konfiguracji uprzęży w zależności od Twoich potrzeb.

Bazą systemu jest doskonała uprząż side mount Stealth 2.0, do której możesz zainstalować kilka typów kieszeni balastowych o różnej pojemności.

Więcej szczegółów

Darmowa wysyłka!

949,00 zł

Uwaga kupuj taniej !!!
Jesli znajdziesz w innym Polskim sklepie taniej , skontaktuj się z nami a kupisz u nas jeszcze taniej !!!Modułowa uprząż side mount

Rewolucyjny system Stealth 2.0 daje ogromne możliwości konfiguracji uprzęży w zależności od Twoich potrzeb.

Bazą systemu jest doskonała uprząż side mount Stealth 2.0, do której możesz zainstalować kilka typów kieszeni balastowych o różnej pojemności.

Jeśli nurkujesz w piance, Stealth 2.0 umożliwi Ci instalację klasycznych dwuczęściowych kieszeni balastowych xDEEP, umożliwiając tym samym zrzucenie balastu w razie potrzeby.
 • Zamocowanie balastu w uprzęży side-mount

  Problem balastu rozwiązany!

  Używasz suchego skafandra z grubym docieplaczem? Zastanawiałeś się, w jaki sposób w uprzęży side mount zamocujesz balast?

  Projektując uprząż Stealth 2.0 postawiliśmy sobie za cel rozwiązanie tego problemu. 12kg? 16kg? Żaden problem!

  Unikalny system balastowy Stealth 2.0 w sposób całkowicie elastyczny pozwala dobrać ilość balastu do Twoich potrzeb - niezależnie czy używasz pianki 3mm czy suchego skafandra z grubym docieplaczem.
 • Doskonały trym dzięki płynnej regulacji środka ciężkości

  Jak doskonale wiesz, prawidłowe rozmieszczenie balastu jest kluczowe dla uzyskania idealnego trymu. W przypadku twinsestu uzyskuje się to przesuwając V-weight w odpowiednie miejsce.

  System balastowy xDEEP umożliwia płynną i precyzyjną regulację miejsca położenia środka ciężkości - centralna kieszeń balastowa może być przesuwana dużym zakresie.

  Efekt? Idealny trym w każdej konfiguracji.
Sprawdź sam jak doskonały jest system balastowy Stealth 2.0
rozmieszczenie balastu sidemount uprząż
By pokazać Ci jak dopracowany i wszechstronny jest system balastowy Stealth 2.0, stworzyliśmy specjalny konfigurator, w którym możesz zobaczyć różne opcje kieszeni balastowych oraz ich ustawienie.

Wejdź, wypróbuj różne kombinacje i wybierz taką, która najbardziej Ci odpowiada.

Kliknij tutaj by uruchomić konfigurator Stealth 2.0
 • Regulacja uprzęży side mount

  Totalna swoboda dzięki anatomicznej konstrukcji

  Dzięki temu, że węzły uprzęży Stealth 2.0 zostały umieszczone dokładnie w naturalnych osiach obrotu ciała, pasy naramienne mają zawsze prawidłową długość niezależnie od tego, jaką pozycję przyjmiesz pod wodą. Jednym słowem nic nie ciągnie i nie ogranicza Twojej swobody.

  Również system balastowy został tak pomyślany, by zapewnić maksymalny komfort - centralna kieszeń może poruszać się względem dolnego węzła uprzęży, przez co nie stawia oporu przy skrętach ciała.
 • Błyskawiczna regulacja

  Uprząż STEALTH 2.0 jest tak skonstruowana, że każda z taśm jest regulowana osobno.

  To ogromna zaleta, gdyż przeciwieństwie do uprzęży side mount wykonanych z jednego kawałka taśmy, tutaj zmiana długości pasów naramiennych nie powoduje przesunięcia D-Ringów na pasie brzusznym.

  Dzięki temu regulacja uprzęży jest błyskawiczna. Jeśli jesteś instruktorem, to wiesz jak ogromna to zaleta. Po co tracić cenny czas na kursie?
 • Trzy strefy sztywności

  Różne strefy uprzęży side mount narzucają różne wymagania odnośnie sztywności taśmy.

  Taśma na pasie brzusznym jest bardzo sztywna, przez co D-Ringi lepiej pracują a całość jest zdecydowanie stabilniejsza. Taśmy na ramionach są miększe, dzięki czemu lepiej układają się w okolicach ramion. Pas kroczny jest bardzo miękki, by zapobiec przecieraniu suchego skafandra.

  To unikalne rozwiązanie w odczuwalny sposób poprawia komfort użytkowania uprzęży.
 • Uprząż do butli w side-mount

  Przesuń punkt mocowania butli jednym ruchem

  Jak zapewne wiesz, butle aluminiowe zmieniają pływalność od ujemnej, gdy są pełne, do dodatnej, gdy są puste.

  Na pasie biodrowym zastsowaliśmy D-Ringi wykonane ze sztywnej gumy, które mogą być przesuwane w trakcie nurkowania.

  To unikalne rozwiązanie pozwala jednym ruchem zmienić punkt mocowania butli na pasie biodrowym, przez co butle będą zawsze idealnie poziomo.
 • W 100% pewne zamknięcie balastu

  Innowacyjny system zamykania kieszeni balastowej systemu Stealth 2.0 został tak pomyślany, by zminimalizować ryzyko przypadkowej utraty balastu.

  W przeciwieństwie do innych rozwiązań, sprytny system zamykania kieszeni pozwala na błyskawiczną kontrolę wizualną: od razu widać, że kieszeń nie jest zabezpieczona.

  W jaskiniach czy na wrakach główna taśma zabezpieczająca uniemożliwia samoczynne otwarcie kieszeni nawet w przypadku kontaku ze stropem.
 • Wymiana taśmy w uprzęży nurkowej

  Łatwa wymiana każdej taśmy

  Niezależnie od konstrukcji uprzęży, taśmy są elementem, który zużywa się najszybciej. Gdybyśmy zamocowali je na stałe, w przypadku ich zużycia musiałbyś wymienić całą uprząż na nową.

  Zastanów się: kupiłbyś płytę z taśmą zainstalowaną na stałe?

  W uprzęży STEALTH 2.0 sam możesz wymienić taśmy, gdyż każda z nich jest łatwo demontowalna.