raty
 Worek XDEEP Side Mount Stealth 2.0 Powiększ

Worek XDEEP Side Mount Stealth 2.0  

Worek Stealth 2.0 jest niezależny od uprzęży Stealth 2.0 i mocowany jest przy pomocy pięciopunktowego systemu, umożliwiającego umieszczenie worka tam, gdzie jest potrzebny.

Więcej szczegółów

Darmowa wysyłka!

1 099,00 zł

Uwaga kupuj taniej !!!
Jesli znajdziesz w innym Polskim sklepie taniej , skontaktuj się z nami a kupisz u nas jeszcze taniej !!!Umieść worek tam, gdzie potrzebujesz

Worek Stealth 2.0 jest niezależny od uprzęży Stealth 2.0 i mocowany jest przy pomocy pięciopunktowego systemu, umożliwiającego umieszczenie worka tam, gdzie jest potrzebny.

Worek możesz przesuwać na ciele podczas nurkowania, gdy deponujesz butle i konieczna jest zmiana jego położenia dla zachowania idealnego trymu.

Co więcej, worek Stealth 2.0 może być bez problemu używany z wieloma uprzężami innych producentów!
 • Dwupowłokowy worek side mount sm

  Dwupowłokowa konstrukcja

  Używasz do twina skrzydła jednopowłokowego? My też nie. Prawdę mówiąc nie wyobrażamy sobie jednopowłokowego skrzydła na wrakach.

  W konfiguracji side mount skrzydło jest jeszcze bardziej narażone na uszkodzenia, niż w klasycznej konfiguracji z butlą na plecach. Dlaczego więc miałbyś używać skrzydła jednopowłokowego?

  Worek Stealth 2.0 posiada dwupowłokową konstrukcję, z zewnętrzną powłoką wykonaną z Cordury 1100 dTEX.
 • Worek do sidemount

  Anatomiczny i superpłaski

  Worek side mount musi być płaski, również po napompowaniu. Dlaczego? To oczywiste: odstający worek to duże ryzyko zaczepienia.

  Mając to na uwadze stworzyliśmy konstrukcję, która pozostaje opływowa niezależnie od stopnia napełnienia, a do tego jest niesamowicie komfortowa.

  Pęcherz wewnetrzny worka STEALTH 2.0 został wykonany w taki sposób, by nawet przy pełnym napełnieniu, jego grubość w okolicach kregosłupa była minimalna.
 • Dostęp do spłuczki w worku side mount

  Spłuczka dostępna dla lewej i prawej ręki

  Używając side mount'a na wrakach lub w jaskiniach, czasem znajdziesz się w miejscu, w którym będziesz w stanie sięgnąć do zaworu tylko jedną ręką.

  Którą? Tego nie wiemy.

  Dlatego spłuczka w worku STEALTH 2.0 umieszczona została centralnie, dzięki czemu możesz ją tak samo łatwo uruchomić prawą, jak i lewą ręką.
 • Komfort również na powierzchni

  Podczas pobytu na powierzchni przy dużym falowaniu, wiele worków side mount ma tendencję do przesuwania się w górę, zdecydowanie pogarszając komfort.

  Worek Stealth 2.0 posiada dodatkowy punkt mocujący w dolnej części, którego zadaniem jest stabilizowanie go podczas pobytu na powierzchni lub podczas skoku do wody.

  Rozwiązanie to zapewnia stale wysoką pozycję na powierzchni i czyni skoki do wody bezpiecznymi.