raty
 Suunto D4i + interface USB + torba  

Komputer Suunto D4i został zaprojektowany tak abyś mógł doświadczać czystej przyjemności płynącej z nurkowania. Niezależnie czy jest to wakacyjny wyjazd, czy też szlifowanie twoich umiejętności freedivera, D4i dopilnuje dla Ciebie wszystkiego co istotne. W zestawie z interface USB i torba.

Więcej szczegółów

Darmowa wysyłka!

1 850,00 zł

2 112,00 zł

Obniżka! -262,00 zł

Uwaga kupuj taniej !!!
Jesli znajdziesz w innym sklepie taniej , skontaktuj się z nami a kupisz u nas jeszcze taniej !!!Komputer Suunto D4i
jest naręcznym komputerem dekompresyjnym, zaprojektowanym z myślą o wygodzie użytkowania, wysokiej jakości dostarczanych informacji i eleganckim wyglądzie. Posiada cztery tryby działania, możliwość zaplanowania nurkowania i możliwości analizowania uzyskanych informacji z opcjonalnym interfejsem PC, sprawiają że Suunto D4i jest świetnym wyborem dla tych, którzy cenią funkcjonalność i wygodę. D4i sprzedawany jest ze specjalnym ochraniaczem na wyświetlacz chroniącym szkiełko przed zarysowaniem.

Innowacyjne funkcje freedivingowe i specjalnym trybie przeznaczonym do tego stylu nurkowania D4i jest idealnym rozwiązaniem jeżeli poważnie traktujesz nurkowanie na wstrzymanym oddechu. Zaprogramowany do odświeżania odczytu głębokości co 3s daje bardzo dokładne wyniki. Do tego stoper czasy spędzonego na powierzchni i alarmy głębokościowymi pozwoli podjąć ci odpowiedzialne i rozsądne decyzje zarówno na wodzie jak i pod wodą.

Zarówno w trybie mieszanki powietrznej i trybie nurkowania na nitroksie, czytelny wyświetlacz poinformuje Cie o maksymalnej i obecnej głębokości, czasie rzeczywistym, nurkowania i dekompresji, a także temperaturę. Alarmy graficzne i dźwiękowe ostrzegą Ci kiedy czas na wynurzenie. W trybie mieszanki Nitroksu możesz ręcznie skonfigurować jaką zawartość tlenu zawiera twoja mieszanka (w przedziale 21-50%).

System pozwala wybrać pomiędzy tradycyjnymi przystankami bezpieczeństwa lub systemem Deep Stop. Przed zanurzeniem możesz przygotować i zapisać plan nurkowania. Po wprowadzeniu przewidzianej maksymalnej głębokości Suunto D4 podpowie Ci jak długo możesz nurkować bez przystanku dekompresyjnego.

Po nurkowaniu możesz odtworzyć dane zgromadzone w dzienniku. D4 jest kompatybilny z opcjonalnym interfejsem PC i oprogramowanie pozwalającym dokładniej przeanalizować zebrane dane.

Dane Techniczne:

 • Cztery tryby działania: Zegarek, Nurkowanie bezdechowe, Mieszanka powietrza, Nitroks,
 • Możliwość planowania i analizowania nurkowania,
 • Kompatybilny z oprogramowaniem komputerowym,
 • Odliczanie do przystanków bezpieczeństwa,
 • Kompletne dane dekompresyjne RGBM,
 • Wskaźnik wznoszenia i opadania,
 • Wskaźnik stanu baterii,
 • Zakres głębokościomierza 0-100 m,
 • Wybór pomiędzy jednostkami imperialnymi i metrycznymi.
 • W komplecie interface USB od podłocęnia do komputera PC.
 • Opcjonalnie - możliwy rediowy pomiar ciśnienia w butli.

GWARANCJA: 24 miesiące
http://wiola.com.pl/zdjecia/nurek/akcesoria/torba%20suunto.jpg