raty
 Płyta stalowa XDEEP Powiększ

Płyta stalowa XDEEP  

Projektując płyty xDEEP, wzięto pod uwagę anatomię człowieka i tak dobrano kąty szczelin na taśmy, by zapewnić jednocześnie maksymalny komfort oraz duzą stabilność zestawu. Dzięki optymalnemu kątowi szczelin, taśmy pracują całą swoją powierzchnią i dużo później ulegają zużyciu.

Więcej szczegółów

339,00 zł

Uwaga kupuj taniej !!!
Jesli znajdziesz w innym Polskim sklepie taniej , skontaktuj się z nami a kupisz u nas jeszcze taniej !!!Płyta wyposażona jest w szczeliny i otwory, umożliwiające zainstalowanie dowolnego elementu sprzętu nurkowego. Montaż argonówki czy bojki nie stanowi najmniejszego problemu.


Płytę wyposażyliśmy w dodatkowe szczeliny, pozwalajace na instalację dwóch niezależnych butli aluminiowych w konfiguracji "independent" - jest to doskonałe rozwiązanie na ambitniejsze nurkowania w bardziej egzotycznych miejscach, gdzie twin jest niedostępny.

Wszystkie krawędzie płyt xDEEP wykończone są specjalną, sterowaną cyfrowo maszyną, która precyzyjnie ścina krawędź pod kątem 45 stopni.

To kosztowny proces, ale w przeciwieństwie do powszechnie stosowanego gratowania, zdecydowanie lepiej zabezpiecza sprzęt i taśmy przed przecieraniem.