raty
 Płyta aluminiowa XDEEP  

Projektując płyty xDEEP, wzięto pod uwagę anatomię człowieka i tak dobrano kąty szczelin na taśmy, by zapewnić jednocześnie maksymalny komfort oraz duzą stabilność zestawu. Dzięki optymalnemu kątowi szczelin, taśmy pracują całą swoją powierzchnią i dużo później ulegają zużyciu.

Więcej szczegółów

339,00 zł

Uwaga kupuj taniej !!!
Jesli znajdziesz w innym Polskim sklepie taniej , skontaktuj się z nami a kupisz u nas jeszcze taniej !!!Płyta aluminiowa xDEEP wykończona jest w specjalnym, wieloetapowym procesie.


Pierwszym etapem jest szkiełkowanie powierzchni, które nadaje płycie specjalną strukturę i utwardza powierzchnię, czyniąc finalny produkt bardziej odpornym na zarysowanie. Następnie płyta poddawana jest procesowi anodowania, podczas którego wytwarzana jest szczelna powłoka tlenków, zabezpieczająca ją przed korozją. Ostatnim etapem jest pokrycie płyty teflonem, co zwiększa jej odporność na tarcie.

Płyta wyposażona jest w szczeliny i otwory, umożliwiające zainstalowanie dowolnego elementu sprzętu nurkowego. Montaż argonówki czy bojki nie stanowi najmniejszego problemu.

Płytę wyposażyliśmy w dodatkowe szczeliny, pozwalajace na instalację dwóch niezależnych butli aluminiowych w konfiguracji "independent" - jest to doskonałe rozwiązanie na ambitniejsze nurkowania w bardziej egzotycznych miejscach, gdzie twin jest niedostępny.

Wszystkie krawędzie płyt xDEEP wykończone są specjalną, sterowaną cyfrowo maszyną, która precyzyjnie ścina krawędź pod kątem 45 stopni.

To kosztowny proces, ale w przeciwieństwie do powszechnie stosowanego gratowania, zdecydowanie lepiej zabezpiecza sprzęt i taśmy przed przecieraniem.