raty
 XDEEP Kieszenie balastowe M Powiększ

XDEEP Kieszenie balastowe M  

W wersji M, kieszenie balastowe pozwalają na umieszczenie w zasobnikach łącznie 6 kg balastu a ich konstrukcja powoduje, że są one bardzo płaskie. To idealne rozwiązanie dla osób drobniejszych lub na wyjazdy w rejony, w których nurkujesz w cienkiej piance.

Więcej szczegółów

249,00 zł

Uwaga kupuj taniej !!!
Jesli znajdziesz w innym Polskim sklepie taniej , skontaktuj się z nami a kupisz u nas jeszcze taniej !!!W kieszeniach balastowych xDEEP balast umieszczony jest w wewnętrznych zasobnikach, wyposażonych w wygodny uchwyt. Takie rozwiązanie ułatwia przenoszenie i manipulację balastem i zdecydowanie podnosi bezpieczeństwo. Możesz po prostu wyciągnąć całą zawartość kieszeni za jednym razem i podać na łódź, by ułatwić sobie wejście, bez ryzyka upuszczenia balastu. Spróbuj to samo zrobić ze standardowymi kieszeniami...

Przypadkowa utrata balastu może skończyć się tragicznie. Kieszenie balastowe xDEEP wyposażone są w bardzo mocne i trwałe klamry amerykańskiej firmy ITW NEXUS, wykonane z poliacetalu - bardzo mocnego tworzywa odpornego na słoną wodę. Ich wytrzymałość i charakterystyczny dźwięk, wydawany przy zamknięciu dają Ci pewność, że Twój balast jest bezpiecznie zamocowany, a dzięki dużym wymiarom klamry łatwo zrzucisz balast, gdyby zaszła taka potrzeba.

Nie ma chyba nic gorszego, niż niestabilnie zamocowany balast, który przesuwa się i obija. Kieszenie balastowe xDEEP mocowane są na pasie biodrowym uprzęży i przykręcone do płyty, dzięki czemu nic się nie przesuwa i balast pozostaje na swoim miejscu nawet gdy obracasz się na boki, w górę czy w dół.

Ołowiane kafle balastowe pokryte są tlenkiem ołowiu - rakotwórczym związkiem, mającym tendencję do kumulowania się w organiźmie. Przenosząc w rękach goły balast, drobinki tlenku ołowiu zostają na Twojej skórze. A gdy przewozisz gołe kafle w samochodzie, rakotwórzczy tlenek ołowiu dostaje się do Twojego otoczenia. Zasobniki kieszeni xDEEP zapewniają ochronę przed tlenkiem ołowiu podczas użytkowania i przenoszenia balastu.

W przedniej części kieszeni umieściliśmy sztywną taśmę, dzięki której otwór kieszeni zawsze pozostaje otwarty.
To niby nic, ale takie rozwiązanie bardzo ułatwia wkładanie zasobnika, szczególnie gdy musisz zrobić to pod wodą podczas ćwiczeń lub masz na sobie grube rękawice.